STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Dolina Kościeliska (1996)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 65,5 cm
59,7 x 75 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1996 R."
Sygnowany i opisany na odwrocie: "TATRY POLSKIE | DOLINA KOŚCIELISKA | Leszek Stańko"
Na odwrocie nalepka autorska artysty.