STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Rejon Morskiego Oka (1996)

Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 50,5 cm
49 x 63,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1996 R."
Sygnowany i opisany na odwrocie: "Rejon Morskiego Oka | Leszek Stańko"