STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Pejzaż zimowy z potokiem tatrzańskim (1990)

Technika:olej, płótno luzem
Wymiary:24 x 34 cm 39 x 49 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1990 R."