STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Pejzaż tatrzański z chatami (1991)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
68,5 x 88,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1991 R."