STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Poranek w Tatrach (1980)

Technika:olej, płótno
Wymiary:54,5 x 73,5 cm
74 x 92,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1980 R."