STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Krokusy (1980)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
81,5 x 100 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1980 R."