STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Pejzaż tatrzański z potokiem (1974)

Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 34 cm
35 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | 1974 R."