STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Hala Gąsienicowa (1970)

Technika:olej, płótno (luzem)
Wymiary:24 x 34 cm
43,5 x 53,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1970 R."