STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Morskie Oko (1981)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
65 x 86 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1981 R."