STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Limba nad Morskim Okiem (1979)

Technika:olej, płótno
Wymiary:92,5 x 73,5 cm
108,5 x 89,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1979 R."