STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Krokusy na polanie tatrzańskiej (1975)

Technika:olej, płótno (luzem)
Wymiary:25 x 35 cm
38 x 47,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "LESZEK STAŃKO | 1975 R."