STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Wiosna w Tatrach (1990)

Technika:olej, płótno (luzem)
Wymiary:23,5 x 33 cm (w świetle passe-partout)
46 x 55,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1990 R."