STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Pejzaż letni z rzeką

Technika:olej, karton
Wymiary:34,5 x 50 cm
48,5 x 63,5 cm ( z oprawą)
Sygnowany p.d.: "LESZEK. STAŃKO"