STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Jesień w Tatrach (1980)

Technika:olej, płótno (luzem)
Wymiary:24 x 33,5 cm
45 x 55 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1980 R."