STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Tatry zimą - słoneczny dzień (1978)

Technika:olej, płyta
Wymiary:35 x 50 cm
52 x 66 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1978 R."