STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Tatrzańska wiosna (1979)

Technika:olej, płótno (luzem)
Wymiary:24 x 33,5 cm
43 x 53 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1979 R."