STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Widok na Giewont (1997)

Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 34 cm
43,5 x 53,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE | 1997 R."