STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Limba nad Morskim Okiem (1972)

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:26 x 36 cm
36 x 46 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "LESZEK STAŃKO | 1972 R."