STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Zima w Tatrach - widok na Giewont

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
68 x 88 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "LESZEK STAŃKO"