STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Morskie Oko (1999)

Technika:olej, tektura
Wymiary:23,5 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
42,5 x 52,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "LESZEK STAŃKO | 1999 R."
Opisany l.d.: "MORSKIE OKO"