EIDRIGEVICIUS Stasys

EIDRIGEVICIUS Stasys BIOGRAFIA

Podróżny (2007)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:50 x 60 cm
sygnowany p.d.: "Arłamów|2007|Stasys"