DOMARADZKI Stefan

DOMARADZKI Stefan BIOGRAFIA

Pejzaż (1946)

Technika:olej, tektura
Wymiary:22 x 27 cm
34 x 39 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "S. de Domaradzki 1946"