FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Martwa natura z żółtymi różami

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 70 cm
66,7 x 85,3 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"