FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Sad

Technika:olej, tektura
Wymiary:32,5 x 40,5 cm
43,7 x 52 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"