FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Białe astry (1907)

Technika:olej, płótno
Wymiary:68 x 57 cm
82 x 71 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "ST. FILIPKIEWICZ 1907"
Na odwrocie opinia Leszka Ludwikowskiego.
W górnej części obrazu miejscami widoczny ubytek farby.