FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Pejzaż

Technika:akwarela, tektura
Wymiary:49,8 x 69,7 cm
67 x 87 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"
Widoczne dwa zarysowania warstwy malarskiej (śr.d.).