FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Zima w górach

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:25 x 34,5 cm
34 x 44 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"