FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Pejzaż zimowy z rzeką

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:36 x 50 cm
43,5 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Stefan Filipkiewicz"
Na odwrocie pieczątka antykwariatu Pałac Sztuki w Warszawie.