FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Śnieg w górach

Technika:olej, sklejka
Wymiary:36,8 x 60 cm
52,5 x 76 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"