FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Zimowy pejzaż górski

Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:48 x 61,5 cm
58 x 72 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"