FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Zima w Tatrach

Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:50 x 70 cm
62,5 x 83 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"