FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Kwiaty w wazonie

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35 x 50 cm
52 x 66 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"