FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Zima

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:69 x 50 cm
67 x 86 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"
Przy prawej krawędzi widoczny domalowany fragment kompozycji (pas ok. 2 cm).