GAŁKOWSKI Stefan

GAŁKOWSKI Stefan BIOGRAFIA

Pejzaż tatrzański

Technika:akwarela, karton naklejony na tekturę
Wymiary:48 x 65,6 cm
58,6 x 83,2 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Gałkowski St."