GIEROWSKI Stefan

GIEROWSKI Stefan BIOGRAFIA

Bez tytułu (lata 90.?)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:73,5 x 51,5 cm (wymiary w świetle passe-partout)
101,7 x 79,7 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany na odwrocie l.g.: "s gierowski"