GIEROWSKI Stefan

GIEROWSKI Stefan BIOGRAFIA

Bez tytułu (1974)

Technika:akwarela, karton
Wymiary:50 x 30,7 cm
69 x 48 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "SGierowski | 74"