ROSTWOROWSKI Stefan

ROSTWOROWSKI Stefan BIOGRAFIA

Stogi (1971)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 69,5 cm
55 x 75 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Rostworowski"
Datowany l.d.: "1971"