ROSTWOROWSKI Stefan

ROSTWOROWSKI Stefan BIOGRAFIA

Na pastwisku

Technika:olej, płyta
Wymiary:25 x 43 cm
37 x 55 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Rostworowski"