ROSTWOROWSKI Stefan

ROSTWOROWSKI Stefan BIOGRAFIA

Kwiaty (1967)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70,3 cm
62,5 x 83 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Stefan Rostworowski 67"