ŻECHOWSKI Stefan

ŻECHOWSKI Stefan BIOGRAFIA

Poeta - Juliusz Słowacki (1942)

Technika:pastel, papier
Wymiary:24,5 x 21,3 cm (w świetle passe-partout)
42 x 38 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S 1942"
Opisany l.d.: "POETA"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny Stefana Żechowskiego;
- kolekcja prywatna.