ŻECHOWSKI Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Poeta - Juliusz Słowacki (1942) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 24,5 x 21,3 cm (w świetle passe-partout) 42 x 38 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S 1942" Opisany l.d.: "POETA" PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny Stefana Żechowskiego; - kolekcja prywatna. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |