BUCHBINDER Szymon

BUCHBINDER Szymon BIOGRAFIA

Kobieta w czepcu

Technika:olej, tektura
Wymiary:10,5 x 8,5 cm
18,5 x 16,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.g.: "S. Buchbinder"