JÓZEFOWICZ T.
T. Józefowicz - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna T. Józefowicza. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcje [kontakt]
Tytuł: | Pejzaż z bieloną chatą |
Technika: | akwarela, gwasz, papier |
Wymiary: | 18 x 28 cm (w świetle passe-partout) 37,5 x 46 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "T. Józefowicz" |
Sprzedane: | XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki (27 VIII 2024) |
Cena wywoławcza: | 1000 zł |
Cena uzyskana: | 1000 zł |
T. JÓZEFOWICZ
T. Józefowicz to artysta, którego biografia nie jest znana. Był malarzem czynnym głównie w pierwszej połowie XX wieku, specjalizował się w technice akwareli. W swoich pracach podejmował różnorodną tematykę, malował głównie sceny rodzajowe (chętnie motywy krakowskie i huculskie), portrety, pejzaże oraz kopie kompozycji mistrzów realizmu.
Prace tego artysty znajdują się m.in. w zbiorach Muzeum Okręgowego w Lesznie.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła sztuki, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów T. Józefowicza w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].