JÓZEFOWICZ T.

T. Józefowicz - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna T. Józefowicza. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcje [kontakt]

JÓZEFOWICZ T.
JÓZEFOWICZ T.JÓZEFOWICZ T.
Tytuł:Pejzaż z bieloną chatą
Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:18 x 28 cm (w świetle passe-partout)
37,5 x 46 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "T. Józefowicz"
Sprzedane:XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki (27 VIII 2024)
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1000 zł

T. JÓZEFOWICZ

T. Józefowicz to artysta, którego biografia nie jest znana. Był malarzem czynnym głównie w pierwszej połowie XX wieku, specjalizował się w technice akwareli. W swoich pracach podejmował różnorodną tematykę, malował głównie sceny rodzajowe (chętnie motywy krakowskie i huculskie), portrety, pejzaże oraz kopie kompozycji mistrzów realizmu.

Prace tego artysty znajdują się m.in. w zbiorach Muzeum Okręgowego w Lesznie.

Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła sztuki, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów T. Józefowicza w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].