BORUTA Tadeusz

BORUTA Tadeusz BIOGRAFIA

W szkarłat odziany (1992)

Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 60 cm
82,5 x 62,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "TADEUSZ | BORUTA | ‧ W SZKARŁAT | ODZIANY ‧ 1992 | OL. PŁ. 80 x 60"