BRZOZOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pryk ćmi (1980) |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 55,7 x 37,5 cm 74 x 54 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: “T.B. 80.” Opisany p.g.: “Pryk | ćmi” Zobacz inne prace tego artysty w naszej ofercie galeryjnej [LINK] PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |