BRZOZOWSKI Tadeusz

BRZOZOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA

Pryk ćmi (1980)

Technika:tusz, papier
Wymiary:55,7 x 37,5 cm
74 x 54 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: “T.B. 80.”
Opisany p.g.: “Pryk | ćmi”

Zobacz inne prace tego artysty w naszej ofercie galeryjnej [LINK]