BRZOZOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pryk ćmi (1980) |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 55,7 x 37,5 cm 74 x 54 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: “T.B. 80.” Opisany p.g.: “Pryk | ćmi” Zobacz inne prace tego artysty w naszej ofercie galeryjnej [LINK] PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Życzenia świąteczne, godziny otwarcia - Wielkanoc 2024
- [2024-03-01] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 16 III 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |