CIEŚLEWSKI Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Tryptyk warszawski |
| Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, papier |
| Wymiary: | 36 x 30,5 cm (w świetle); 36 x 51 cm (w świetle); 36 x 30,5 cm (w świetle) 63 x 140 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "T. Cieślewski" ("Pałac Łazienkowski") Sygnowany p.d.: "T. Cieślewski" ("Pałac w Wilanowie") Sygnowany l.d.: "T. Cieślewski" ("Plac Zamkowy") Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |