CIEŚLEWSKI Tadeusz

CIEŚLEWSKI Tadeusz BIOGRAFIA

Wnętrze pałacowe

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:45 x 58,5 cm
56 x 69 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "T. Cieślewski"