JACKOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dziwny sen modelki (1990) |
| Technika: | mezzotinta, akwaforta, papier, ed. 10/50 |
| Wymiary: | 30 x 20,5 cm (wymiary grafiki) 47,5 x 35 cm (wymiary arkusza) |
| Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "T. Jackowski 1990." Opisana ołówkiem l.d.: "10/50 Dziwny sen modelki" Opisana na odwrocie. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |