KANTOR Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Mistrz Wit |
| Technika: | collage, olej, tusz, flamaster, papier |
| Wymiary: | 27,8 x 19,2 cm 43 x 33 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "T Kantor" Opisany p.śr.: "mistrz Wit" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |