KONIEWICZ Tadeusz

KONIEWICZ Tadeusz BIOGRAFIA

Pejzaż zimowy (1943)

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:32 x 46 cm (w świetle passe-partout)
55,5 x 68,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "TKoniewicz | 943."